Armband met mantra van Tibetaans zilver


Artikel 8 van 22

Armband met mantra van Tibetaans zilver



€ 17 95
Aantal

Deze  armband uit Nepal is prachtig gedecoreerd met een mantra en mooi filigraan. De armband is ongeveer 2 cm. breed en is verstelbaar door (voorzichtig!) te buigen.

Op de armband staat het bekende Om mani padme hum, een mantra uit het Tibetaanse Boeddhisme. Het betekent ongeveer: "Ik eer de vrucht (wijsheid) van de lotusbloem". Ook wordt het wel eens vertaald als "O, parel in de lotusbloem".
Een mantra is een heilige klank, die symbolisch een bepaalde goddelijke energie tot uitdrukking brengt. Mantra`s kunnen hardop uitgesproken worden of in gedachten als klank.

De armband is voorzien van sierlijk Filigraan smeedwerk. Dit bestaat uit fijne draadjes en minuscule bolletjes, die worden geknoopt en daarna geplet en in verschillende vormen gebogen of gedrukt.

De armband is gemaakt van Tibetaans zilver samenstelling: 30% zilver en 70% wit metaal ( een nikkelvrije legering van verschillende metalen). Het gedraagt zich als zilver; het glimt en vertoont dezelfde vorm van oxidatie als zilver. Door de armband met een zilverdoek te wrijven, krijgt het een prachtige glans.

Er zijn ook prachtige bijpassende ringen leverbaar.



(inclusief 19% BTW)



Gastenboek
bedankt voor de snelle levering...gisteren betaalt en vandaag aangekregen...alles ziet ... lees meer >>
28-04-2012

Ik heb erg veel plezier van mijn zilveren ring met ... lees meer >>
24-04-2012

Goede webshop! Ik had mijn prachtige edelsteen al supersnel binnen ... lees meer >>
07-03-2012

Plaats een bericht >>


Aanbieding

Armband met ogen van Boeddha en gelukstekens


14,95

nu
€ 9 95

Armband met ogen van Boeddha en gelukstekens